KONST / Litografier / Färglitografi 16218266
nr 1621 8266
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 12/50, daterad 1989. Färglitografi, bildmått: 57x41 cm, yttermått inklusive ram: 85x68 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:29:16
20/5 19:26:36
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe